Dirbate sau?
Mes galime padėti!

Grownu yra ideali platforma savarankiškai dirbantiems asmenims ir verslininkams, teikiantiems paslaugas, kurios apmokamos už valandas. Naudokitės Grownu sistema, kad galėtumėte organizuoti visus savo projektus ir užduotis bei tiksliai sekti savo darbo laiką.

Planuokite savo darbą

Mobili Grownu programėlė padės planuoti užduotis, stebėti dar neatliktas užduotis. Lengvai nurodykite klientams savo laisvus darbo laikus ir vykdykite prioritetines užduotis, augant jūsų verslui.

Registruokite savo laiką

Dirbantiems sau labai svarbu sekti savo darbo valandas. Grownu sistema gali padėti tai atlikti organizuotai. Būkite tikri, kad su jumis atsiskaitoma už visą dirbtą laiką, nesvarbu, ar tai kelios minutes, ar kelios valandos. Lengvai pridėkite komentarus ar net nuotraukas prie atliktų užduočių ir dar efektyviau kontroliuokite atliktą darbą.

Ataskaitos

Eksportuokite ir filtruokite ataskaitas pagal atlikto darbo tipą ar darbo vietą. Dalinkitės su klientais paprastai eksportuotomis ataskaitomis su savo sąskaitomis faktūromis. Taip pat galite atsisiųsti filtruotas ataskaitas PDF arba Excel formatu.

Mobili programėlė

Intuityviai valdoma mobili programėlė leidžia pasiekti Grownu sistemą kad ir kur būtumėte. Stebėkite savo darbo laiką naudodami išsamią atliktų užduočių informaciją. Kiekvienam darbui priskirkite kategoriją, kad vėliau galėtumėte lengvai filtruoti skaitmeninį žiniaraštį ir kurti ataskaitas. Taip pat programoje galite stebėti ir savo pajamas.

Sprendimai savarankiškai dirbantiems asmenims::

  • Tvarkaraštis ir kalendorius
  • Laiko stebėjimas ir registravimas
  • Išplėstiniai personalizuoti nustatymai
  • Išplėstinė ataskaita, užtikrinanti, kad jums būtų sumokėta laiku
  • Mobili programėlė
  • Pelningumo skaičiavimo funkcija
Susisiekti su Grownu

Susisiekti su Grownu komanda

Pasitikrinkite ar Grownu jums tinka išbandydami nemokamą ir pilnai veikiančią versiją!

Nereikia kredito kortelės. Nereikia įdiegti programinės įrangos.

IŠBANDYTI NEMOKAMAI