Darbo Laiko Apskaitos Sprendimai Jūsų Verslui

Grownu laiko stebėjimo ir darbuotojų valdymo sistema patogi naudotis, registruotis ir stebėti visiems darbuotojams bei vadovams. Auginkite savo verslą, o personalo valdymo rūpesčius palikite Grownu. Atraskite Grownu sprendimus žemiau.

Darbo laiko stebėjimo Grownu sistemos ekrano kopija

Darbo Laiko Stebėjimas ir Registravimas

Stebėkite, kada jūsų darbuotojai pradeda ir baigia darbą ar darosi pertraukas. Daugiau jokių popierinių grafikų, skaitmenizuokite darbo laiko stebėjimo procesą su Grownu.

Pavyzdys kaip darbuotojas yra ribojamas pradėti darbą numatytoje vietoje, nesant nurodytame geolauke

Geografinės Padėties Nustatymo Funkcija

Ši funkcija leidžia darbuotojams pradėti ir baigti darbo darbą "Grownu" sistemoje tik nustatytoje geografinėje vietoje, kuri yra priskirta tam tikrai darbo vietai. Taip užtikrinama, kad darbuotojai yra ten, kur reikia būti, ir mažinama sukčiavimo rizika.

Darbo Laiko Žiniaraščio modulio Grownu sistemos ekrano kopija

Darbo Laiko Žiniaraštis

Grownu siūlo pažangų darbo laiko žiniaraštį, kuris padės registruoti, stebėti, peržiūrėti ir redaguoti darbuotojų darbo laiką pagal pasirinktus filtrus. Naudokite specializuotus filtrus, kad paruošumėte informaciją apie konkrečias komandas, darbuotojus, vietas ar darbų specifiką.

Patvirtinimo Srauto Grownu sistemoje ekrano kopija

Darbo Laiko Įrašų Patvirtinimas

Patvirtinimo funkcija leidžia vadovams identifikuoti, kuriuos darbus reikia priimti, kuriam darbuotojui būtina patvirtinti apmokėjimą už atliktas užduotis, kuriuos darbus reikia paaiškinti prieš juos pabaigiant. Darbuotojai gali lengvai pasitikrinti atliktų darbų būseną.

Registruoto darbo laiko tabelio pavizdys Grownu darbo laiko apskaitos sistemoje

Registruoto Darbo Laiko Tabelis

Registruoto darbo laiko tabelio modulis yra skirtas patogiai peržiūrėti faktiškai registruotą viso mėnesio darbo laiką ir eksportuoti darbo laiko duomenis į buhalterines sistemas, o filtravimo įrankiai padeda greitai gauti norimą informaciją.

Planuojamo darbo grafiko Grownu sistemoje ekrano kopija

Darbo Grafikas

Darbo grafiko modulis įmonei leidžia numatytam laikotarpiui planuoti užduotis konkretiems darbuotojams ar komandoms. Lengvai nustatykite vienkartines arba pasikartojančias užduotis ir koreguokite jas priklausomai nuo to, koks yra darbuotojų užimtumas.

Planuojamos pamainos Grownu sistemoje ekrano kopija

Pamainų Planavimas

Pažangi Grownu pamainų modeliavimo sistema leidžia numatyti reikalingas užduotis ir darbuotojus, kurių reikia joms atlikti. Kontroliuokite ir stebėkite pamainų darbą, įvertinkite, kur reikia papildomų darbuotojų ir lengvai atlikite pakeitimus, kad patenkintumėte pamainos darbuotojų kiekio poreikius.

Mobilioji Programėlė Grownu ekrano kopija

Mobilioji Programėlė Grownu

Darbo laiko stebėjimas visada po ranka! Grownu mobili programėlė pritaikyta iOS ir Android operacinėms sistemoms. Leiskite darbuotojams ir vadovams lengvai įvesti ar peržiūrėti dirbtą laiką, planuoti pamainas ir peržiūrėti atliktus darbus su galimybe filtruoti pagal pasirinktus laikotarpius. Programėlė suteikia galimybe labai paprastai ir visiemos suprantamai registruoti darbuotojų darbo bei poilsio pradžios bei pabaigos laikus.

Stacionaraus identifikacinio kiosko sprendimo ekrano kopija >

Identifikavimo Kioskas

Perkelkite darbuotojo tapatybės nustatymą į kitą lygį naudodami stacionarų identifikatorių. Lengvai konfigūruokite ir pasiekite identifikatorių visose jums reikiamose vietose.

Personalizuoti Įspėjimai Grownu sistemoje ekrano kopija

Personalizuoti Įspėjimai

Nustatykite įspėjimus ir realiuoju laiku gaukite pranešimus apie jums svarbius įvykius, tokius kaip: praleista pamaina, praleistas darbo pradžios ir pabaigos fiksavimas, kasdienis ar savaitinis įspėjimas apie viršvalandžius ir kt.

Išplėstinės Ataskaitos Grownu sistemoje ekrano kopija

Išplėstinės Ataskaitos

Naudokitės patogiomis ir vizualiomis ataskaitomis, kurios padės užtikrinti sklandų jūsų komandos užduočių vykdymą. Nustatykite filtrus, kad sukurtumėte personalizuotas ataskaitas, kuriose būtų rodoma esminė informacija, kuri yra vertingiausia jūsų verslui.

Personalizuotos prieigos pavyzdys Grownu sistemoje

Personalizuota Prieiga

Grownu prieigos sistema leidžia kiekvienai įmonei apibrėžti įmonės paskyros valdymo nustatymus ir suteikti darbuotojams pasirinktą prieigą prie turimų įmonės modulių. Tai neriboto pritaikymo funkcija, kuri gali suteikti skirtingas prieigas grupėms, pogrupiams, pasirinktoms komandoms ar asmenims.

Išplėstinių nustatymų Grownu sistemoje pavyzdys

Išplėstiniai Nustatymai

Konfigūruokite įmonės nustatymus ir pritaikykite juos taip, kad išnaudotumėte visas Grownu teikiamas galimybes pagal savo įmonės poreikį ir darbo pobūdį.

Didelėms Įmonėms

Grownu supranta didžiųjų įmonių poreikius ir gali pasiūlyti individualiai pritaikytus sprendimus, susisiekite ir sužinokite galimybes.

Popierinis lėktuvėlis nešantis žinutę

Susisiekti su Grownu komanda

Susisiekite ir pradėkite planuoti pamainas bei registruoti darbo laiką dabar!

Pasitikrinkite ar Grownu jums tinka nemokamai išbandydami pilnai veikiančią versiją!

Nereikia kredito kortelės. Nereikia įdiegti programinės įrangos.

IŠBANDYTI NEMOKAMAI

Grownu skaitmeninės darbo laiko apskaitos sistemos naudojimo privalumai

Stebėkite darbuotojų darbo laiką ir supaprastinkite jo planavimo procesą be papildomų pastangų. Su Grownu elektronine darbo laiko registravimo sistema jūsų verslas veiks sklandžiai, nereikalaus popierizmo ir taupys laiką bei pinigus, skirtus atlikti kasdienes operacijas. Programa patogu naudotis visiems: darbuotojams, vadybininkams, vadovybei ar administracijai.

Grownu komandą sudaro laiko stebėjimo ir personalo darbo valdymo paslaugų specialistai. Jūsų įmonės darbuotojai gali naudoti Grownu programėlę savo darbo valandų registravimui. Su šia elektronine darbo laiko registravimo sistema yra stebimas tikslus darbuotojų darbo laikas, o tai fiksuojantys įrašai yra sukuriami automatiškai. Investuokite į sprendimą, kuris leidžia jūsų procesams vykti sparčiau ir našiau. Ši moderni darbo laiko stebėjimo sistema leis jūsų darbuotojams pasiekti maksimalų efektyvumą. Šis skaitmeninis sprendimas naudingas jūsų verslui!

Patvirtinimo srauto sistema padeda išvengti nenumatytų išlaidų dėl galimybės registruoti ir stebėti darbuotojų darbo valandas realiu laiku.

Išvengdama varginančio ir daug laiko reikalaujančio popierinio darbo, kurį atlieka įmonės darbuotojai ir vadovai, bendrovė gali taupyti laiką ir pinigus. Su elektronine darbo laiko sekimo ir registravimo sistema visų įmonės darbuotojų darbo laikai registruojami automatiškai. Tai palengvina darbą tiek vadovams, tiek darbuotojams, nes nebereikia skirti brangaus laiko ataskaitų rengimui ar darbo laiko, viršvalandžių bei atskaitymų redagavimui. Užregistruoto laiko patvirtinimo funkcija sistemoje leidžia vadovui matyti kiekvieno darbuotojo registruotas darbo valandas ir nurodyti statusą: patvirtintas mokėjimas už atliktą darbą, reikalinga papildoma peržiūra ar nepatvirtintas statusas, todėl mokėjimas už darbą nėra atliekamas. Registruoto laiko patvirtinimo funkcija yra labai naudingas įrankis, skirtas kontroliuoti išlaidas ir valdyti mokesčius, kurie skiriami kiekvienos komandos ar atskiro darbuotojo atlyginimui.

Elektroninė darbo laiko stebėjimo, registravimo ir darbuotojų valdymo sistema gali padėti išvengti viršvalandžių

Vienas didžiausių privalumų, kurį siūlo darbo laiko stebėjimo ir registravimo programa Grownu – galimybė kontroliuoti darbuotojų viršvalandžius. Remiantis individualiais jūsų įmonės nustatymais programa leidžia sekti ir skaičiuoti teisingą kasdieninį ir savaitinį viršvalandžių laiką. Dėl šios priežasties jūsų verslas gali išvengti netikėtų ir nebūtinų išlaidų, susidariusių dėl darbuotojų viršvalandžių. Personalizuoti pranešimai informuoja vadovybę apie viršvalandžius ir prireikus gali automatiškai sustabdyti viršvalandžių skaičiavimą. Su darbo laiko stebėjimo ir registravimo sistema įmonės darbuotojai gali nesijaudinti dėl galimų darbo laiko apskaitos klaidų. Viskas yra daroma automatiškai, skaitmenizuotais metodais. Taip pat, įmonė pati gali nustatyti pasirinktą viršvalandžių kiekį savo paskyroje.