Daug teisinių dokumentų vienoje vietoje perkeltine prasme reiškiantys privatumo politikos dokumentaciją

Privatumo ir Slapukų politika

Privatumo Politika

  1. Grownu renka šią informaciją, kad galėtų susisiekti ir identifikuoti įmonę, jos poreikius, bei kontaktinį asmenį: El. paštas, vardas ir pavardė, adresas, telefonas, šalis, įmonės veiklos sritis, įmonės darbuotojų skaičius, įmonės pavadinimas telefono numeris.
  2. Grownu gali rinkti kliento įmonės darbuotojų veido nuotraukas pagal reikalavimą, tolimesniam darbuotojų registruotam darbo laiko pradžios arba pabaigos tapatybei registravimui ir identifikavimui. Darbuotojai gali turėti reikalavimą, mobilioje programėlėje, prieš pradedant arba baigiant darbo dieną nusifotografuoti ir taip patvirtinti savo identitetą su registruota nuotraukos pagalba.
  3. Įvesta kliento informacija (El. paštas, vardas ir pavardė, adresas, telefonas, šalis, įmonės veiklos sritis, įmonės darbuotojų skaičius, įmonės pavadinimas, telefono numeris ir veido nuotraukos) saugoma 5 metus, kad būtų laikomasi Asmens Privatumo įstatymo reikalavimų.
  4. Informacija neparduodama ir neperduodama trečiosioms šalims, o naudojama tik viduje valdyti kliento sistemos prenumeratą ir palaikymo bei aptarnavimo tikslais.
  5. Registruotas klientas visada turi galimybę susipažinti ir gali prieštarauti registracijai pagal asmens įstatymų taisykles.
  6. Visi saugomi duomenys atitinka Duomenų apsaugos agentūros nuostatas.

Slapukai

Kas yra slapukai?

Slapukuose negali būti viruso, todėl jie nėra pavojingi jūsų kompiuteriui. Tai duomenys, saugomi jūsų kompiuteryje, kai naršote internete. Slapukai naudojami, pavyzdžiui, norint įrašyti apsilankymo istoriją tam tikroje svetainėje ir prisiminti jus kitą kartą apsilankius tame pačiame puslapyje. Informacinių slapukų įrašai paprastai naudojami statistikai arba svetainės naudojimuisi bei patirčiai pagerinti.

Kaip Grownu naudoja slapukus

„Grownu“ svetainėje www.grownu.lt naudojame slapukus siekdami optimizuoti svetainės funkcionalumą, pvz. kad kito apslankymo metu, naudojamos vaizdo medžiagos būtų greitai užkraunamos taip pagreitinant naršymo procesą. „Grownu“ informuoja kiekvieną naują lankytoją apie naudojamą slapukų politiką www.grownu.lt puslapyje.

Techniškai reikalingi slapukai

“Grownu“ naudoja slapukus, kad prisimintų jus, kai lankotės mūsų svetainėje. Taip pat naudojame tokį slapukų scenarijų, kad pamatytume, ar buvote informuoti apie svetainės slapukų naudojimą.

Marketingui ir Optimizavimui skirti slapukai

Mes, Grownu, naudojame šiuos slapukus siekdami užtikrinti optimalų mūsų svetainės veikimą ir rinkodaros kampanijų taikymą. Tai apima „Google Analytics“, kurią naudojame analizuodami, kaip naudojatės mūsų svetaine.

Kad pašalinti slapukus

Mes, Grownu, naudojame šiuos slapukus siekdami užtikrinti optimalų mūsų svetainės veikimą ir rinkodaros kampanijų taikymą. Tai apima „Google Analytics“, kurią naudojame analizuodami, kaip naudojatės mūsų svetaine.

Norite sužinoti daugiau?

Jei turite pastabų ar klausimų apie mūsų slapukų naudojimą, nedvejodami susisiekite su mumis el.paštu [email protected].