Darbo laiko apskaita gamyboje ar sandelyje

Nesvarbu, ar valdote nedidelį sandėlį, ar didelę gamyklą, Grownu darbuotojų valdymo sistema gali būti naudojama individualių darbuotojų tvarkaraščių ar komandos užduočių optimizavimui. Gamybos įmonės valdymas itin dinamiškas, todėl naudojant skaitmeninę planavimo sistemą optimizuosite laiką, neapsikrausite papildomu tvarkaraščių derinimu ir viršvalandžių stebėjimu, galėsite sutelkti visą dėmesį į gamybos plėtrą.

Laikas - Pinigai

Optimizuoti darbuotojų valdymą yra kiekvienos gamybos įmonės prioritetas. Grownu sistema leidžia sekti darbuotojo darbo laiką ir naudoti modulį, kuris siunčia įspėjimus pranešdamas apie bet kurio darbuotojo nebuvimą ar neprisiregistravimą darbo pradžiai. Galite peržiūrėti dirbtų valandų registrą ir apskaičiuoti atlyginimus naudodami Grownu personalo valdymo sistemos išplėstinių ataskaitų modulį, kuris leidžia filtruoti duomenis pagal jūsų pageidavimus.

Pamainų Kalendorius

Kalendorius, kuriame visos pamainos rodomos viename puslapyje, padės lengvai nustatyti bendrą būsimų užduočių ir bendrą tvarkaraščių vaizdą. Peržiūrėkite suplanuotas dienos, savaitės ar mėnesio pamainas ir lengvai atlikite pakeitimus. Leiskite savo darbuotojams keisti pamainas tarpusavyje, drauge nepaliekant tuščių pamainų darbo laikų.

Darbuotojo Identifikacija

Darbuotojo tapatybei nustatyti naudokite mobiliąją programėlę arba stacionarų idenifikatorių - Kiosk. Planšetinį kompiuterį galima naudoti kaip stacionarų identifiatorių, kuris padarytų darbuotojo nuotrauką įsiregistruojant pamainos pradžioje ir išsiregistruojant pabaigoje.

Viršvalandžių Skaičiavimas

Įjunkite viršvalandžių funkciją organizacijos nustatymuose, kad užfiksuotumėte kiekvieną darbuotojų viršvalandžių minutę. Sujunkite šį nustatymą su personalizuotais įvykių parametrais ir gaukite įspėjimus apie darbuotojo kasdieninius ar savaitinius viršvalandžius.

Gamyboje naudojami darbo laiko apskaitos sprendimai:

  • Viršvalandžių apskaičiavimo funkcija

  • Darbo laiko įrašų tvirtinimo funkcionalumas

  • Pamainų ir darbų planavimas

  • Pamainų kalendorius

  • Stacionarus identifikavimas - Kiosk

  • Darbo laiko stebėjimas ir registravimas

  • Mobili aplikacija - sistema jūsų kišenėje

  • Ataskaitos bet kuriuo metu

Popierinis lėktuvėlis nešantis žinutę

Susisiekti su Grownu komanda

Susisiekite ir pradėkite planuoti pamainas bei registruoti darbo laiką dabar!

Pasitikrinkite ar Grownu jums tinka nemokamai išbandydami pilnai veikiančią versiją!

Nereikia kredito kortelės. Nereikia įdiegti programinės įrangos.

IŠBANDYTI NEMOKAMAI