Darbo laiko apskaita mažmeninėje prekyboje

Grownu laiko stebėjimo sistema leidžia mažmeninės prekybos įmonėms efektyviai planuoti darbuotojų pamainas. Naudokite skaitmeninę laiko stebėjimo sistemą, kad galėtumėte dalintis tvarkaraščiais ir registruoti darbo valandas.

Planavimas yra raktas į sėkmę

Grownu tvarkaraščio modulis ir pamainos planavimo funkcijos taupo laiką bet kokiam mažmeninės prekybos verslui. Kurkite pamainas, peržiūrėkite nepriskirtus darbo laiko tarpus, priskirkite užduotis ir dar daugiau – viskas, ko reikia efektyviam planavimui iš anksto. Patogiame kalendoriuje rodomi būsimi įvykiai, įspėjimai apie grafiko pasikeitimus, atostogas ir nedarbo dienas.

Viršvalandžių stebėjimas

Mažmeninės prekybos įmonėse būtina stebėti darbuotojų viršvalandžius, nes jie turi didžiulę įtaką įmonės finansams. Naudokite Grownu, kad nustatytumėte leistinus viršvalandžius, apskaičiuotumėte viršvalandžius dienai ar savaitei ir nustatytumėte įspėjimus, kurie informuotų vadovus apie nuokrypius. Įveskite savo viršvalandžių skaičiavimo metodą (procentais, fiksuota suma ar kt).

Darbuotojų motyvavimas

Naudojantis mobiliąja programėle darbuotojai gali sekti savo registruotą darbo laiką, nustatyti tikslus ir matyti pažangą. Sukurkite siektinų rodiklių sistemą savo darbuotojams, kad galėtumėte dalintis atsiliepimais, parodyti dirbtą laiką ir padidinti įmonės darbuotojų motyvaciją.

Išplėstinės ataskaitos

EIšplėstiniai ataskaitos duomenys, leidžia palyginti jūsų dabartinius prekybos vietos rezultatus su ankstesniais sezonais ar kitomis parduotuvėmis. Dalinkitės duomenimis su darbuotojais ar vadovais ir drauge numatykite efektyvumo ir našumo didinimo būdus.

Darbo laiko apskaitos sprendimai mažmeninėse prekybos įmonėse:

  • Kalendorius numatytiems darbams

  • Pamainų kūrimas kiekvienai prekybos vietai ir darbuotojui

  • Laiko stebėjimas ir kiekvienos minutės registravimas

  • Skaitmeninis žiniaraštis darbo laiko registrui

  • Individualūs įspėjimai

  • Išplėstinės ataskaitos, kurias galima lengvai peržiūrėti ir palyginti

  • Stacionarus identifikavimas - Kiosk

  • Mobilioji programa, leidžianti pasiekti platformą bet kada ir bet kur

Popierinis lėktuvėlis nešantis žinutę

Susisiekti su Grownu komanda

Susisiekite ir pradėkite planuoti pamainas bei registruoti darbo laiką dabar!

Pasitikrinkite ar Grownu jums tinka nemokamai išbandydami pilnai veikiančią versiją!

Nereikia kredito kortelės. Nereikia įdiegti programinės įrangos.

IŠBANDYTI NEMOKAMAI