Darbo laiko apskaitos ir valdymo sistemos Grownu pavyzdys

Personalo valdymo sistema

Grownu yra personalo valdymo sistema skirta Jūsų įmonei, kurios tikslas yra optimizuoti įmonės veiklą, darbo laiko apskaitą bei Jūsų darbuotojų darbą.

Darbo laiko apskaitos mobilios programėlės pavyzdys Grownu APP

Personalo valdymas telefone

Stebėkite, kada jūsų darbuotojai pradeda ir baigia darbą bei pasinaudoja pertraukomis. Skaitmenizuokite darbo laiko stebėjimo procesą ir įmonės personalo darbų planavimą su Grownu.

Kas yra personalo valdymo sistema?

Personalo valdymas yra neatsiejama verslo funkcija, kuri visų pirma susijusi su administraciniais ir apskaitos reikalavimais, pilnai susijusiais su visais įmonės darbuotojų gyvavimo ciklais.

Šis terminas galėtų apimti daugybę skirtingų užduočių ir veiklų, tokių kaip sutarčių ir laiškų rašymas, atlyginimų apskaičiavimas bei išmokėjimas. Darbo įstatymų bei kitų teisės aktų laikymosi užtikrinimas įvairiose srityse, tokiose kaip sveikata ir sauga, darbuotojų drausmė, atostogų prašymai, skundai, darbo santykiu dokumentai ir kt.

Personalo valdymo funkcijos ir principai

Personalo valdymo principai įvairiose įmonėse neišvengiamai skiriasi. Tačiau dauguma organizacijų mano, kad efektyvus asmeninis tobulėjimas, geras bendravimas, darbo orumas ir aukšta moralė yra pagrindiniai šios funkcijos etalonai ir turėtų būti integruoti tiek į žmogiškųjų išteklių, tiek į platesnę organizacijos strategiją visais lygmenimis. Plačiau apie išskirtas veiklos sritis galima paskaityti industrijos skiltyje ir susipažinti kaip įmonės turinčios skirtingas ekonomines veiklas ir esančios skirtingose industrijose gali pritaikyti Grownu personalo valdymo sistemą.

Personalo valdymas atlieka keletą pagrindinių funkcijų:

 • Planavimas

  Šis punktas apima prognozavimą, kokių laisvų darbuotojų gali prireikti verslui ateityje, ir vėliau planuoti įdarbinimo procesą, kad laiku užtikrinti esamą darbuotojų poreikį.

 • Organizavimas

  Personalo valdymas yra atsakingas už tai, kad darbuotojų organizacinė struktūra atitiktų verslo poreikius tiek dabar, tiek ateityje.

 • Personalas

  Tai apima efektyvų naujų darbuotojų įtraukimą į verslą ir nuolatinį darbą su darbuotojais, siekiant juos apmokyti ir tobulinti atliekant savo dabartines pareigas. Tai apima galimų perkėlimo ar paaukštinimo galimybių nustatymą.

 • Motyvuojantis

  Geras personalo valdymas yra atsakingas už darnios darbo aplinkos kūrimą ir palaikymą. Tai turi užtikrinti, kad atlygio ir išmokų strategija skatintų verslo sėkmę, darbuotojų drausmę, veiksmingą komunikaciją ir tinkamą sveikatos ir saugos politiką.

 • Kontroliavimas

  Personalo valdymui labai svarbu užtikrinti patikimą veiklos vertinimo procesą. Taip pat gyvybiškai svarbu remti iniciatyvas, padedančias darbe būti teigiamiems ir gerai nusiteikusiems.

Kuom gali padėti personalo valdymo sistema?

Aiškiai matosi, kiek daug darbo tenka personalo valdymui. HR komandos, kurios visas užduotis bando atlikti naudodami rankines procedūras, popierines formas ir sudėtingas skaičiuokles, dažnai pastebi, kad tai viskas, ką jie turi padaryti!

Personalo duomenų bazių programinė įranga padeda organizacijoms automatizuoti daugelį dažniausiai atliekamų procesų. Tai savo ruožtu išlaisvina pervargusias personalo komandas, kad jos galėtų sutelkti dėmesį į žmogiškųjų išteklių veiklą, kuri aktyviai prisideda prie verslo sėkmės, pavyzdžiui, darbuotojų mokymas ir veiksmingas įdarbinimas.

Be to, personalo valdymo programinė įranga yra patikrintas ir veiksmingas būdas užtikrinti, kad jūsų organizacijos darbuotojai ir personalo duomenys būtų saugūs, tikslūs ir nuoseklūs. Yra daug mažesnė tikimybė, kad žmogiškosios klaidos sukels problemų verslui.

Personalo valdymo sistemose dažnai sutiksime tokį funkcionalumą:

 • Įmonės darbuotojų darbo optimizacija
 • Darbo laiko apskaita
 • Viršvalandžių apskaičiavimas
 • Ataskaitos už atliktus darbus
 • Darbo santykių dokumentacija debesyje
 • Atostogų valdymas, kontrolė bei apskaita
 • Atostogų automatinis prašymų formavimas
 • Ataskaitos už pradirbtą laiką
 • Pranešimai apie įvairius įvykius
 • Integracija su kitomis sistemomis
 • Darbo laiko stebėjimas ir kontrolė
 • Pelningumo apskaičiavimas
 • Mobili programėlė patogiam darbui
 • Stacionarus darbuotojų identifikatorius

Pasirinkite personalo valdymo sistemą, kuri atitiktų jūsų verslo poreikius

Skirtingų tiekėjų personalo valdymo sistema labai skiriasi. Kai įsigyjate personalo valdymo sistemą, įsitikinkite, kad ji ne tik atitinka jūsų personalo valdymo poreikius, bet ir kitų esamų personalo procesų poreikius.

Vieningas personalo valdymo rinkinys, pvz., Grownu, siūlo organizacijoms visapusiškus personalo valdymo sprendimus visame personalo procesų spektre – darbuotojų valdymo ir kontrolės, darbo laiko apskaitos bei darbų ir pamainų palanavimo, sutarčių ir atostogų prašymų.

Sukurtas atsižvelgiant į paprastumą ir intuityvumą, jis ne tik išsprendžia pagrindines personalo valdymo problemas, bet ir įtraukia žmones. Geriausia, kad tai dinamiška vartotojo sąsaja, leidžianti verslui patenkinti šiuolaikinių darbuotojų poreikius nepažeidžiant reikalavimų.

Taigi, jei ieškote geriausios skaitmenizuotos personalo valdymo sistemos, išbandykite Grownu nemokamai ir patikrinkite, ar ji atitinka Jūsų įmonės lūkesčius. Prisiregistruokite dabar ir gaukite nemokamą 30 dienų bandomąją versiją!

Popierinis lėktuvėlis nešantis žinutę

Susisiekti su Grownu komanda

Susisiekite ir pradėkite planuoti pamainas bei registruoti darbo laiką dabar!

Pasitikrinkite ar Grownu jums tinka nemokamai išbandydami pilnai veikiančią versiją!

Nereikia kredito kortelės. Nereikia įdiegti programinės įrangos.

IŠBANDYTI NEMOKAMAI