Darbo laiko apskaita restoranui

Grownu darbo laiko apskaitos sistema yra patogi platforma efektyviai ir našiai valdyti restoranus ir kitus maitinimo bei pasilinksminimo sektorius. Sukurkite bei suplanuokite pamainų tvarkaraščius ir pasidalinkite jais su darbuotojais tam, kad visi būtų informuoti ir organizuoti.

Darbo pamainos

Kadangi dauguma restoranų, kavinių, barų ir kitų maisto paslaugų įstaigų veikia organizuodami pamaininį darbą, Grownu darbo laiko apskaitos sistema yra ideali platforma organizuoti tokio darbo struktūrą. Sukūrę pamainas, vadovai gali koreguoti nustatymus, o darbuotojai gali keistis pamainomis. Naudokite Grownu tam, kad apskaičiuotumėte darbo valandas, bei nustatytumėte, kurie darbuotojai turėtų dirbti tam tikru numatytu laiku.

Planuoti iš anksto

Naudodami tvarkaraščio modulį lengvai suplanuosite darbo pamainas ir užduotis. Intuityviai valdoma sistema leidžia lengvai įvesti įvairių lokacijų tvarkaraščius. Grownu sistemą gali naudoti tiek mažos įmonės, planuojančios plėstis ateityje, tiek didesni tinklai, kurie nori organizuoti darbą keliose srityse.

Įmonės valdymas

Vadovybė gali pasiekti įmonės įvestą informaciją, kad nustatytų darbo sąnaudas. Programėlė leidžia darbuotojams matyti bendras dirbtas valandas ir apskaičiuotą uždarbį. Ataskaitų teikimo modulis leidžia filtruoti ir analizuoti pasirinktus duomenis tiems darbuotojams, kuriems yra suteikta prieiga.

Darbo laiko apskaita

Grownu darbo laiko apskaitos sistema leidžia darbuotojams lengvai įsiregistruoti ir išsiregistruoti tam, kad būtų apskaityta kiekviena darbo minutė. Sistema taip pat leidžia naudoti stacionarų idenifikatorių, kuris pasiekiamas per elektroninį įrenginį, pavyzdžiui, planšetinį kompiuterį. Tai leidžia darbuotojams lengvai įsiregistruoti ir išsiregistruoti naudojant papildomas apsaugos parinktis, pvz., veido atpažinimą.

Darbo laiko apskaitos sprendimai restoranams ir kitam laisvalaikio sektoriui:

  • Stacionarūs identifikatoriai darbo laiko atžymoms ir identifikacijai

  • Planavimo modulis darbo optimizavimui

  • Pamainų kūrimas pagal jūsų vietos struktūrą

  • Laiko stebėjimas registruojant kiekvieną minutę

  • Registruoto laiko tvirtinimas ar atšaukimas

  • Išplėstinių ataskaitų teikimo galimybės

  • Personalizuota prieiga

  • Įspėjimų modulis pastoviems pranešimams

Popierinis lėktuvėlis nešantis žinutę

Susisiekti su Grownu komanda

Susisiekite ir pradėkite planuoti pamainas bei registruoti darbo laiką dabar!

Pasitikrinkite ar Grownu jums tinka nemokamai išbandydami pilnai veikiančią versiją!

Nereikia kredito kortelės. Nereikia įdiegti programinės įrangos.

IŠBANDYTI NEMOKAMAI