Darbo laiko apskaita mobiliems ir lauko darbams

Grownu padeda stebėti darbuotojų darbo valandas darbui lauke ir lengvai valdyti kiekvieną projektą. Efektyvus personalo panaudojimas leis sumažinti administracinę naštą ir veiklos sąnaudas!

Sumažinkite išlaidas planuodami į priekį

Efektyviai suplanuotas tvarkaraštis yra vertingas įrankis tiek asmeniniams, tiek profesiniams poreikiams. Grownu planavimo modulis leidžia lengvai sukurti ir koreguoti grafikus, dalintis jais su vadybininkais ir darbuotojais bei modifikuoti darbo pobūdį pagal poreikį. Naudokite planavimo modulį ruošiant išankstinį tvarkaraštį dienoms, savaitėms, o gal ir mėnesiams tam, jog jūsų projektai vyktų sklandžiai ir rezultatai būtų pasiekti laiku.

Pritaikytos užduotys ir grupės

Kurkite pritaikytus projektus ir užduotis, nurodykite kiekvienam darbuotojui prieinamas darbo pozicijas ir priskirkite įgūdžius atskiriems darbuotojams. Grownu darbuotojų valdymo sistema leidžia jums kurti grupes ir komandas, todėl galite filtruoti ir peržiūrėti grupių ir komandų atliktus darbus ir jų darbo valandas, sąnaudas bei pajamas.

Klientų pasitenkinimas

Skaidrumas yra svarbus veiksnys siekiant sėkmingos partnerystės. Grownu personalo valdymo elektroninė laiko sekimo ir registravimo sistema užtikrina tikslų, kiekvienai užduočiai ir projektui skirto, laiko sekimą. Jūsų klientai bus tikri, kad gauna išsamias ir tikslias ataskaitas. Be to, kuriant ir dalinantis ataskaitas Grownu leidžia valdyti privatumo nustatymus, taip pat nustatyti riboto laiko prieigos apribojimus. Prie kiekvienos ataskaitos galite įtraukti net komentarus ir pridėti nuotraukas.

Tikslus laiko sekimas

Grownu darbuotojų valdymo sistema leidžia paprastai sekti darbo bei poilsio laiką ir registruoti viską į skaitmeninį žiniaraštį. Kiekviena minutė yra lengvai suskaičiuojama, todėl tampa paprasta matyti kiek laiko darbuotojai skyrė konkrečiai užduočiai. Taip pat galite įvertinti, kiek darbo sąnaudų patiriama su kiekvienu darbuotoju. Sistema taip pat siūlo pelningumo apskaičiavimo funkcionalumą. Naudokite Grownu, kad stebėtumėte kiekvieno darbuotojo, grupės ir projekto išlaidas, pajamas ir pelningumą.

Grownu darbo laiko apskaitos sistema gali būti naudinga šiems, mobiliems ar lauko darbus atliekantiems, verslams:

 • Statybos

 • Valymas

 • Remontas ir priežiūra

 • Kenkėjų kontrolė

Darbo laiko apskaita statybose

Statybos įmonės dažniausiai pasikliauja mobiliais darbuotojais, todėl būtina naudoti personalo valdymo sistemą. Grownu laiko stebėjimo sistema leidžia planuoti kiekvieno darbuotojo užduotis ir peržiūrėti laiką, kuris skirtas joms atlikti. Gaukite išsamią ataskaitą, kurioje įvardijami atlikti darbai kartu su jų nuotraukomis. Leiskite savo darbuotojams pasirinkti užduotis ir nustatyti prioritetinius darbus. Darbuotojai gali patys matyti savo darbus, atliktus per pasirinktą laikotarpį.

Darbo laiko apskaita valymo paslaugų įmonėse

Suformuokite tvarkingą visų savo klientų ir darbo vietų sąrašą su reguliariai suplanuotomis paslaugomis. Naudokite Grownu planuodami savo komandų pamainas ir nustatykite, kas atliks kokias užduotis. Eksportuokite ataskaitas, kurios padės sukurti sąskaitas klientams. Naudokite sistemą, kad priskirtumėte valymo grupes, palygintumėte jų efektyvumą ir padidintumėte savo įmonės produktyvumą.

Darbo laiko apskaita teikiant remonto ir priežiūros paslaugas

Naudokite Grownu remonto ir priežiūros veikloje: paruoškite savo darbuotojui darbo grafiką, nustatykite reguliarius techninės priežiūros vizitus arba sukurkite pasikartojančią užduotį. Naudokite sistemą kurdami užduotis ir užregistruokite visą darbui skirtą laiką. Palikti komentarai ir nuotraukos po kiekvieno atlikto darbo puikiai papildys atliktų darbų ataskaitą. Naudokite darbo laiko patvirtinimo funkciją, jog galėtumėte sekti mokėjimus už įprastą darbą ar bet kokias papildomas užduotis.

Darbo laiko apskaita teikiant kenkėjų šalinimo ar kontrolės paslaugoms

Grownu naudoja kenkėjų kontrolės įmonės, kad galėtų lengvai valdyti savo darbuotojus ir planuoti būsimus darbus tą dieną, savaitę, mėnesį ar metus. Kurkite ataskaitas su tiksliomis darbo valandomis, praleistomis atliekant numatytas užduotis. Leiskite savo darbuotojams komentuoti kiekvieną atliktą užduotį ir nufotografuoti galutinį rezultatą.

Darbo laiko apskaitos sistemos sprendimai mobiliems ir lauko darbams:

 • Užregistruoti darbo pradžios ir pabaigos laiką

 • Tvirtinti registruotus darbo laiko įrašus

 • Suplanuoti dienos, savaitės, mėnesio darbą

 • Apskaičiuoti individualias, komandos ar vietos išlaidas

 • Apskaičiuoti individualų, komandos ar vietos pelningumą

 • Gauti įspėjimus apie darbuotojų elgesį

 • Gauti išplėstines ataskaitas

 • API integracijos

Popierinis lėktuvėlis nešantis žinutę

Susisiekti su Grownu komanda

Susisiekite ir pradėkite planuoti pamainas bei registruoti darbo laiką dabar!

Pasitikrinkite ar Grownu jums tinka nemokamai išbandydami pilnai veikiančią versiją!

Nereikia kredito kortelės. Nereikia įdiegti programinės įrangos.

IŠBANDYTI NEMOKAMAI